עם כניסתכם ללמוד בחטיבת הביניים שלנו ברצוני לברך אתכם בברכת דרך צלחה.

קריית החינוך השש שנתית "רביבים", מקיף ז', הינה אחת מבתי הספר המובילים בעיר ראשון לציון ובמדינה בתחום הערכי, הלימודי והחברתי. בית הספר מתאפיין בהישגים לימודיים גבוהים וחדשנות חינוכית טכנולוגית פורצת דרך. קריית החינוך שלנו מעל לכל היא בית. נמשיך לטפח את תחושת השייכות, היחס האישי, יצירת אווירה תומכת ומקדמת ברוח הגישה הפסיכופדגוגית.

אנו עושים ככל יכולתנו, לטפח אווירה לימודית תומכת, מאמינה ומקדמת.

המסע שלכם בקריית החינוך מתחיל בכיתה ז'- בחטיבת הביניים מתוך ראייה הוליסטית, שהמשימה שלנו כצוות חינוכי הוא להוביל אתכם למיצוי ולמצויינות אישית, לצד פיתוח מיומנויות בינאישיות וחברתיות. כל אחד מכם סולל את הדרך להצלחה- באמצעות התמדה והשקעה.

במסע, ילווה אתכם צוות נפלא של אנשי חינוך מקצועיים, מסורים ואיכותיים המעוניינים להיות עבורכם מבוגר משמעותי.

הצוות החינוכי ואני גאים באחוזי הבגרויות שלנו, שהם מהגבוהים בארץ לאורך זמן, ובעליה ניכרת של תלמידים בעלי תעודת בגרות איכותית. וזאת לצד, ציון לשבח ממשרד החינוך על הישגים בתחום החברתי-ערכי.

החינוך החברתי הערכי ייעוצי מהווה ציר מרכזי בהעצמת תלמידי ביה"ס ובפיתוח מנהיגות, אחריות והמעורבות החברתית הקהילתית.

אנו רואים בהתנדבות בקהילה ובמדינה ערך מוביל כחלק מהחינוך למעורבות חברתית ולאהבת הארץ כבוגרים משכילים, אכפתיים ועצמאיים.

אני מזמינה אתכם להצטרף למשפחת רביבים בשנת הלימודים הבאה. לקראת הרישום, צוות ההנהלה והצוות החינוכי של חטיבת הביניים ישמחו לתת מענה והכוונה אישית ומקצועית.     

ב ה צ ל ח ה ,  

בלה בסן,
מנהלת קריית החינוך השש שנתי "רביבים"

בקרית החינוך "רביבים / מיכה רייסר", אנו מאמינים, שלמידה משמעותית מגיעה מתוך עניין ומוטיבציה פנימית. לכן, פתחנו עבורכם מגוון רחב של מסלולים המאפשרים לכם להצליח!

בקרית החינוך שלנו אתם יכולים לחקור, לגלות וללמוד תכנים שמעניינים אתכם ולהעצים את הכישרונות והיכולות שלכם!

השיעורים המגוונים, סדנאות ההעשרה והפעילויות החברתיות, שהם בנוסף לתוכנית של משרד החינוך,  פותחים לכם אפשרויות לגלות תחומי עניין חדשים, להעצים את החוזקות שלכם ולבחון מסלולי קריירה אפשריים לעתיד. 

קריית החינוך שלנו,  היא מעל הכול בית. בית המעניק לכל הבאים בשעריו דאגה אמיתית, יחס חם, עידוד, הבנה, אמון ותמיכה. בית שמקיים דיאלוג מכובד עם כל באיו. בית שבו צוות חינוכי בעל ידע פדגוגי רחב, צוות מסור, מקצועי, קשוב ואכפתי.

הבית שלנו, יסייע לכם לפתח אחריות אישית ואחריות חברתית, לחזק את האהבה שלכם למדינת ישראל ולארץ ישראל . מצפים לצאת אתכם למסע,

אנה פוליאק
מנהלת חטיבת הביניים מיכה רייסר והצוות החינוכי